به گزارش روابط عمومی مجتمع فرهنگی هنری استاد فرشچیان به نقل از مرکز گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، محمد مهدی اسماعیلی در پایان سفر خود به اصفهان در فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اظهار داشت: در جریان سفر به اصفهان برنامه فشرده‌ای داشتیم خوشبختانه در این سفر از هنرستان هنرهای زیبا بازدید و با حضور در گلستان شهدا با شهدای دفاع مقدس تجدید بیعت کردم و  در مراسم گرامیداشت شهدای والا مقام شهید رجایی و باهنر و هفته دولت شرکت کردم.
وی ادامه داد: همچنین در این سفر با علمایی همچون آیت الله طباطبایی نژاد نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان، آیت الله مهدوی عضو مجلس خبرگان رهبری و آیت الله ناصری استاد اخلاق و اعضای لشکری و کشوری دیدار و گفت و گو کردیم.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: همچنین با افراد فعال در جریان انقلابی شهر و اصحاب فرهنگ و هنر دیدار کردم.
وی اضافه کرد: در مجموع سفر یک روزه به این استان کوتاه اما پربار بود و آنچه به عنوان اولین سفر استانی پس از تصدی در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اهمیت داشت توجه به ظرفیت های بالای فرهنگ و هنر استان بود که خوشبختانه اصفهان همیشه پیشتاز در حوزه فرهنگ و هنر بوده است.
امیدواریم اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان پیگیر مصوبات این سفر خواهد بود تا اقدامات مهمی برای حوزه فرهنگ و هنر کشور از جمله اصفهان انجام دهیم.